Kolorowanki samochody
Kolorowanki i malowanki dla dzieci

Archiwum kategorii ‘Kolorowanki auta’

Nowa kolorowanka auta

niedziela, 25 Marzec 2012

Nowa kolorowanka auta

Nowa kolorowanka auta

Play Nowa kolorowanka auta Now »


jest to już kolejna kolorowanka z samochodami w roli głównej gdzie do pokolorowania będziemy mieli jeden pojazd z bajki Disneya jakimi są auta. Po załadowaniu kolorowanki, kliknij na ikonę Play, wybierz kolor i maluj ten obrazek jak tylko chcesz.

Kolorowanka auta Disneya

poniedziałek, 16 Styczeń 2012

Kolorowanka auta Disneya

Kolorowanka auta Disneya

Play Kolorowanka auta Disneya Now »


Do pokolorowania będziemy tutaj mieli pojazdy Disneya z bajki Auta pokoloruj zygzaka i jego przyjaciół. W tym celu posługujemy się myszką wybierając oczywiście określone kolory i nimi kolorują obrazek.

Kolorowanka samochodzik dla dzieci

wtorek, 18 Październik 2011

Kolorowanka samochodzik dla dzieci

Kolorowanka samochodzik dla dzieci

Play Kolorowanka samochodzik dla dzieci Now »


Kolorowanka przeznaczona dla najmłodszych użytkowników naszej strony. Do pokolorowania czeka na Was mały samochodzik w jakim dzieci lubią się bawić. Mamy możliwość wyłączenia muzyki podczas kolorowania tego obrazku, możemy również go wydrukować jeżeli tylko posiadacie drukarkę. Bardzo prosta i ciekawa kolorowanka już na Was wszystkich czeka.

Kolorowanka przyczepa kempingowa

czwartek, 7 Lipiec 2011

Kolorowanka przyczepa kempingowa

Kolorowanka przyczepa kempingowa

Play Kolorowanka przyczepa kempingowa Now »


Do pokolorowania będziemy tym razem mieli przyczepę kempingową. Właśnie taka przyczepa gdy wybieramy się na wakacje na pole namiotowe jest nam przydatna. Możemy w niej przygotowywać jedzenie jak i też będzie nam ona służyła do spania. Zachęcamy do pokolorowania tej kolorowanki dla chłopców.

Kolorowanka ze ścigaczem

wtorek, 1 Marzec 2011

Kolorowanka ze ścigaczem

Kolorowanka ze ścigaczem

Play Kolorowanka ze ścigaczem Now »


Na naszym portalu jak widzimy pojawiła się trochę inna kolorowanka nie jest to samochód a mamy tutaj do czynienia z motorem. Jest to tak zwany ścigacz. Jest to bardzo szybki motor, który czeka na jakiegoś chłopaka, który zechce go pokolorować przy pomocy specjalnego pędzelka, którego odnajdziemy w kolorowance.

Kolorowanka z ciężarówką

środa, 15 Grudzień 2010

Kolorowanka z ciężarówką

Kolorowanka z ciężarówką

Play Kolorowanka z ciężarówką Now »


Do pokolorowania tym razem będziemy tutaj mieli bardzo duży samochód ciężarowy. Właśnie takimi samochodami bardzo często na przeróżne budowy wożony jest piach czy też inne surowce. Jest to bardzo masywny samochód, ale dzięki temu potrafi przewozić niezwykle ciężkie ładunki, z którymi inne samochody nie potrafią sobie poradzić. Kolorowankę mamy możliwość wydrukowania lub pokolorowania na naszym portalu z samochodowymi obrazkami do kolorowania dla dzieci.

Kolorowanka golf

niedziela, 17 Październik 2010

Kolorowanka golf

Kolorowanka golf

Play Kolorowanka golf Now »


jest to bardzo realistyczna kolorowanka dla wszystkich. Widzimy na niej samochód niemiecki marki golf. Jest to Golf Touareg. Na pewno Wam się spodoba w tej kolorowance, gdyż wygląda jakby był prawdziwy, tym większa frajda w kolorowaniu powinna to być dla Was. Zachęcamy Was do kolorowania tego obrazka.

Kolorowanka samochód sportowy

piątek, 27 Sierpień 2010

samochód sportowy

Play samochód sportowy Now »


Do pokolorowania na tym obrazku mamy super samochód sportowy. Kolorujemy oczywiście te obrazki w wersji online na naszej stronie kolorowanki-samochody.pl jak i też mamy możliwość wydrukowania niektórych kolorowanek i pokolorowania ich przy pomocy kredek czy też farbek. Zachęcamy do skorzystania jednej z dwóch opcji tej malowanki.

Pokoloruj Toyote

czwartek, 8 Lipiec 2010

Pokoloruj Toyote

Play Pokoloruj Toyote Now »


Po dość długiej nieobecności powracamy. Od razu chcieliśmy dla Was dodać samochód do pokolorowania Toyota Corolla. Jest to jak widzimy na obrazku bardzo fajny samochód. Kolory do jego kolorowania znajdziemy po prawej stronie malowanki w kształcie puszek do farby, to właśnie z nich myszką wybieramy określony kolor przy pomocy którego będziemy kolorować ten obrazek. Na samym dole mamy opcję all colore, gdy na nią klikniemy myszką pojawi nam się cała gama nowych kolorów do kolorowania tej malowanki dla dzieci z samochodami.

Kolorowanka samochody Disneya

niedziela, 16 Maj 2010

Obrazek ten przedstawia nam znane postaci z bajki Disneya. Chodzi tu oczywiście o bajkę auta. Na obrazku tym widnieją samochody oraz helikopter, w którym znajduje się również samochód. Czyli w tej kolorowance mamy do pokolorowania aż cztery pojazdy. Kolory na tym obrazku wyglądają niemal jak żywe, dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkie osoby do kolorowania tego obrazka.

kolorowanka samochody disneya

Play kolorowanka samochody disneya Now »