Kolorowanki samochody
Kolorowanki i malowanki dla dzieci

Wpisy oznaczone ‘malowanki’

Kolorowanka samochód sportowy

poniedziałek, 8 Luty 2010

Do pokolorowania mamy tu samochód sportowy. Czy wiecie jaki to model samochodu lub też marka tego auta?. Może jest to BMW czy też Porsche? Czy też inny samochód jeżeli macie jakieś propozycje dotyczące marki tego samochodu to zapraszamy do komentowania tego obrazka. Komentarze po zatwierdzeniu pojawią się na naszej stronie. Masz niepowtarzalną możliwość pokolorowania tego wspaniałego auta na kolory jakie sam wybierzesz z tych, które widnieją na tej kolorowance.

Kolorowanka samochód sportowy

Play Kolorowanka samochód sportowy Now »

Kolorowanka karetka

poniedziałek, 8 Luty 2010

Czy interesowało Was niesienie pomocy innym osobą? Jeżeli tak to może warto o tym pomyśleć i na przykład zostać kierowcą karetki pogotowania która każdego dnia ratuje ludzi na całym świecie. Jednak aby zostać takim kierowcą trzeba być bardzo odpowiedzialnym i bardzo dobrze kierować samochodem. Ponieważ w takich akcjach liczy się przede wszystkim czas dojazdu do chorego pacjenta. Na samym początku może warto pomalować taki obrazek przedstawiający właśnie taką karetkę, która jeździ do pacjentów.

Kolorowanka karetka

Play Kolorowanka karetka Now »

Kolorowanka pojazd wojskowy czołg

sobota, 16 Styczeń 2010

Tym razem coś specjalnego dla miłośników wojska i maszyn oraz pojazdów wojskowych. Do pokolorowania mamy tym razem czołg wojskowy. Może on zarówno jeździć po drodze jak i po piaskach, a to co mu stanie na przeszkodzie niszczy. Potrafi powalić małe drzewo lub też przejechać bo płytkiej wodzie, Ty stanąłeś przed szansą pokolorowania tej wspaniałej maszyny.

Kolorowanka pojazd wojskowy czołg

Play Kolorowanka pojazd wojskowy czołg Now »

Kolorowanaka Zygzak Mcqueen

niedziela, 20 Grudzień 2009

Oglądaliście bajkę Disneya Auta lub też nazywaną the Cars. Opowiada ona przygody pewnego samochodu Zygzaka Mcqueena, który przygotowuje się do wyścigu swojego życia. Daliśmy wam możliwość pomalowania tej wspaniałej kolorowanki z bajki o przygodach Zygzaka. Udał on się do warsztatu aby jego samochód został ulepszony oraz pokolorowany przez Was. Gdyż to właśnie Wy zostaliście malarzami i lakiernikami tego samochodu. Czy dacie radę? Jest tylko jeden sposób aby się o tym przekonać. Wystarczy tylko włączyć tą grę kolorowankę.

Kolorowanka Zygzak Mcqueen

Play Kolorowanka Zygzak Mcqueen Now »

Kolorowanka betoniarka

niedziela, 20 Grudzień 2009

Na obrazku widnieje duży samochód ciężarowy. Często możemy go spotkać na różnego rodzaju budowach. Przewozi on cement na budowę. Jest specjalnie do tego przystosowany. Posiada wielką obracającą się gruszkę. Dzięki temu jesteśmy pewni, że cement który ten samochód przewozi nie zastygnie podczas transportu. Samochód taki może przetransportować bardzo dużo betonu co przyspiesza czas budowy niektórych dużych budynków.

Kolorowanka betoniarka

Play Kolorowanka betoniarka Now »

Kolorowanka ciężarówka

niedziela, 20 Grudzień 2009

Kolorowanka dla wszystkich chłopców którzy lubią większe samochody lub też marzą aby w przyszłości pokierować takim dużym samochodem z przyczepą. No cóż na razie mamy jedynie możliwość pomalowania tego auta. Kolorowanka stworzona na wzór pojazdów z bajki Bob Budowniczy.

Kolorowanka ciężarówka

Play Kolorowanka ciężarówka Now »

Kolorowanka samochód Disneya

niedziela, 20 Grudzień 2009

Do pokolorowania na tym obrazku widnieje nam kolorowy samochód z bajek Disneya. Za kierownicą tego cabrio możemy zobaczyć ciekawskiego kota. Aby pomalować ten obrazek wystarczy wybrać jeden z kolorów dostępnych na palecie z kolorami. Następnie za pomocą myszki wybieramy element obrazka do pokolorowania, właśnie na ten element klikamy myszką, a zostanie on pomalowany.

Kolorowanka samochód Disneya

Play Kolorowanka samochód Disneya Now »

Kolorowanka traktor

sobota, 12 Grudzień 2009

Obrazek ten nam przedstawia maszynę jaką możemy spotkać na polu przy różnego rodzaju pracach polowych rolników. Naszym zadaniem jest pokolorowanie tego pojazdu jakim jest traktor za pomocą wiele kolorów znajdujących się na tym obrazku. Wybierz kolor jakim chcesz pomalować obrazek, następnie kliknij na obrazek, a fragment na który kliknąłeś myszką się wypełni danym kolorem. Powodzenia w kolorowaniu Życzymy.

Kolorowanka traktor

Play Kolorowanka traktor Now »

Pokoloruj samochód Porsche

sobota, 12 Grudzień 2009

N obrazku tym widzimy znaną na całym świecie markę samochodu Porsche. Właśnie teraz możesz pokolorować ten samochód. Jest on jednym z najszybszych samochodów w swojej klasie. Do wyboru mamy wiele kolorów do pomalowania Porsche 911. Możemy również włączyć i wyłączyć światła w tym samochodzie. Klikając myszką na Car lights. DO wyboru mamy również kilka ciekawych wzorów na samochodem.

Kolorowanka samochód porsche

Play Kolorowanka samochód porsche Now »

Kolorowanaka wywrotka

piątek, 4 Grudzień 2009

Na tym obrazku do pokolorowania widnieje duży samochód ciężarowe. Dopiero co wyjechał z fabryki gdzie został wyprodukowany. Następnym z etapów jest malowanie. I to właśnie Ty dostałeś to trudne zadanie jakim jest lakierowanie samochodu. Jednak zostawiono Ci wolną rękę co do koloru. Dlatego też możesz ten samochód pomalować na dowolnie wybrane przez Ciebie kolory. Pamiętaj, że jest to samochód do pracy na budowie więc bardzo jasne kolory odpadają. Mamy nadzieję, że sobie poradzisz z tym zadaniem. Miłej zabawy i malowania tego ciekawego obrazka przedstawiającego wywrotkę. Istnienie również możliwość wydruku obrazka. Wystarczy tylko kliknąć myszką na obrazek drukarki znajdujący się na tej kolorowance.

Kolorowanka wywrotka

Kolorowanka Wywrotka

Play Kolorowanka wywrotka Now »